Barkod Yazıcıların En Gelişmiş Donanımlı Hali

Toshiba B-FV4T barkod yazıcıda kalite farkı

Barkod yazıcılarda iyi performans alabilmek için, temin edilmesi gereken barkodun ihtiyaçlara uyup uymaması konusu önemli bir unsur olmaBarkod Yazıcıların En Gelişmiş Donanımlı Hali kta. İğne uçlu yazıcılar, lazer yazıcılar ve daha birçok kullanım alanı olarak farklılık gösteren yazıcılar bulunmakta. Sektörde en iyisini aramak yerine tek bir bakış ile ayırt edici Toshiba FV4T tüm donanımları karşılamak için tek başına yeterli gelen barkod yazıcı olmaktadır.

Özel olarak tasarlanan barkod yazıcı masa üstü etiket ve yazıcılar arasında en iyi cihaz olarak tercih edilmekte. Üstün başarı ve donanıma sahip cihazın birçok özelliği kullanıcılarını cezbetmekte. Piyasada bulunan B-EV4T donanımına sahip olan yazıcının piyasadan kalkması ile yerini çok daha artı özelliklerle almış bulunmakta. Görsellik ve donanım olarak aynı özellikleri barındıran yazıcının tek farkı 74 metrelik ribon yerine 300 metrelik ribon özelliği bulunmakta. Yeni ürün de bartender programına uyumlu olarak kullanılmaktadır.

Toshiba barkod yazıcı teknik ve genel özellikleri;

-Dar alanlı iş ortamlarında alan sıkıntısı yaratmadan çok küçük yer kaplayarak büyük işler başarmaktadır.

-Saniyede 37 bit 5 inç işlem hızı ile performans sergilemektedir.

– 995 mm uzaklığa kadar etiket ve baskı özelliği sunmaktadır.

– 300 dpı baskı çözünürlüğüne sahip olarak alanında en iyi çözünürlük kalitesi vermektedir.

– Kısa dönem amaçlı kullanılan etiket esnekliği sunarken, termal ribon sayesinde en iyi baskı tekniği sunmuştur.

 Dayanıklı kasa uzun ömür:

Barkod Yazıcıların En Gelişmiş Donanımlı Hali108 mm çapında termal yazıcı özelliği ile dayanıklı ve sağlam gövdesi çift katmanlı plastik yapısı ile dış etkenlere karşı kendini en üstün şekilde koruma altına almıştır. Temiz gövdeye sahip olması ile her alanda en iyi sonuca ulaştırmakta. Yazıcı yerlerinin klasik ve sabit olması ile kolaylıkla sarf malzeme donanımı veya rulo eklenebilmektedir. Basit aşamalardan geçerek gerçekleşir. Malzemeyi tutan özel kenarlıkları ile kâğıtların tek şerit olarak sıralanmasını sağlar. Ara yüzleri diğer seride olduğu gibi herhangi bir işlem yapmadan kolaylıkla bağlanılmayı sağlar.

Baskı teknolojisinde en kolay ve üstün donanıma sahiptir. Beklentilerin en üstünde hizmet sunar. Tasarruflu ve olası arıza durumlarında sorun çıkarma gibi bir durumu olmaz. Kaliteli ribon menzili ile 300 metrelik kapasiteye sahiptir. Ekleme yapmak ve baskı kalitesinde onamak ayar değiştirmek bütün cihazlardan daha kolay ve basit aşamalar dahilinde gerçekleşir. Ekstra uyumluluk hızı bulunarak masa üstü barkod yazıcıları arasında sahip olunacak en iyi kaliteli hizmeti sunmakta. B-EV4T hızlı ve sorunsuz teknoloji isteyenlere özel olarak sunulmaktadır.