Endüstriyel Barkod Yazıcı İntermec PM43

Endüstriyel Terminal İntermec PM43El bilgisayarlarına verilen genel ad olan el terminalleri bilgi transferi için kullanılmaktadır. Online veya offline olarak gerçekleştirilen bilgi transferleri ayrıca kullanılacak alana göre belirlenen yazılımlara göre de değişmektedir. Barkod, kare kod ve elle yapılacak olan bilgi toplama işlemlerini, hatasız olarak, belirlenmiş hedef adrese ulaştıran, kullanımı oldukça kolay olan el terminalleri arasında en çok kullanılan endüstriyel terminallerdir.

Endüstriyel Barkod Yazıcı İntermec PM43

Orta ölçekte baskı uygulamaları için tercih edebileceğiniz intermec pm43 ‘de, geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Kablosuz bağlantı, Ethernet ve seri portu gibi sisteme dâhil olabileceğiniz alternatifleri ile depo ve üretim ortamlarında kullanılabilmektedir. 300 mm/sn baskı hızı ile 108 mm baskı genişliği gibi avantajları mevcut olan intermec pm 43, direkt termal veya termal transfer baskı yöntemleriyle baskı verebilmektedir.

Endüstriyel Terminal İntermec PM43İntermec pm43 128 MB Flash memory veya 128 MB SDRAM gibi hafızası olan ve standart olarak 203 dpi baskı çözünürlüğü olan  intermec pm 43, opsiyonel olarak 300 dpi veya 406 dpi çözünürlüğe ulaşabilmektedir. Bunun yanında 203 dpi veya 406 dpi kafa yapısına göre belirlenen intermec pm43c 1200 mm ile 4800 mm arasında baskı uzunluğuna sahiptir. intermec barkod yazıcı endüstriyel anlamda en çok tercih edilen modellerden birisi olmakla birlikte sunduğu birçok seçenek sayesinde de kullanıcıları için büyük oranda avantaj sağlamaktadır. Baskı uygulamaları için en doğru tercih olacak olan intermec pm43c, garantisi ve servis altyapısı mevcut olan, hızlı kullanım imkânına sahip ve hızlı çalışan, teknolojik gelişmeleri takip edebilen, kullanılacağı alana uyum gösterebilen, kullanım alanına göre yüklenmiş olan yazılımı da maksimum performans düzeyinde uygulayabilen, endüstriyel intermec barkod yazıcı seçeneklerinde ismi en çok bilinenler arasındadır.

One thought on “Endüstriyel Barkod Yazıcı İntermec PM43

  • Eylül 30, 2017 tarihinde, saat 5:25 am
    Permalink

    Fabrikamızda çok fazla baskı alınmaktadır. Ayda 1 milyona yakın barkod etiketi basılmaktadır. Daha önceki tsc marka barkod yazıcı vardı miladı doldu bu yüzden dolayı başka bir marka tercihinde hem fiyat hemde kullanım açısından bizi mutlu edecek bir marka arayışındayız tercih nedenimiz olabilir mi sizce

Yorumlar kapatıldı.