Honeywell Barkod Yazıcı Özellikleri

Barkod yazıcıları son zamanlarda gelişen teknolojilere ayak uyduran ve bir o kadar da gelişen özelliklere sahiptir. Bunların içinde honeywell barkod yazıcı da oldukça gelişmiş bir teknoloji ile tasarlanmıştır.

 Honeywell Barkod Yazıcı Özellikleri

Honeywell Barkod Yazıcı Özellikleri Bu modelin honeywell pc42t serisi çok fonksiyonlu en yaygın kullanıma sahip olan üründür. Maliyetleri düşürmek ve tasarruflu bir çalışma gerçekleştirmek oldukça gelişmiş bir ekonomik çözümdür. Endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılan barkod yazıcılar içinde iyi konumda ve oldukça iyi özelliklere sahip olan bu ürün de usb bağlantısı gibi seçenekler ile daha seri işlem yapılabiliyor. Açılıp kapanması uzun zaman almayan hemen gerçekleşen bu üründe son derece kaliteli bir barkod yazıcı ürünüdür. Bu honeywell pc 42t serisi barkod yazıcısı kolay bir şekilde kurularak hemen işlem yapılmaya başlanabilir.

Aerodinamik PC42t, medya için ekonomik bir seçimdir. Sessiz ve güvenilir bir şekilde çalışır. Çeşitli endüstri alanında hafif etiket etiketleme uygulamaları için de uygundur. PC42t, 110 mm’ye kadar geniş medyayı destekler. Uygun fiyatı ve modern özellikleri ile küçük veya orta ölçekli işletmeler için akıllı bir çözüm temsil eder. Etiketleme operasyonlarında üretkenliği artırmak için birçok işletmenin tercihidir. Fiziksel boyutları 297 mm x 226 mm x 177 mm olan bu ürün oldukça kullanışlı bir barkod yazıcısıdır. Baskı çözünürlüğü 203 DPI ile başlar ve kaliteli bir sonuç verir.

Çalışma sıcaklığı ortalama +5 ve + 40 derece aralığındadır. 64 MB flash ve 64 MB SDRAM özelliği ile tercih edenlerin ilgi noktasıdır. Bu özellikleri ile çeşitli alanlarda kullanılan barkod yazıcı yüksek hıza ve hoş bir tasarıma sahiptir. Yayın programlama dil ve birden çok ara yüz seçeneği ile son hızda bir teknolojiye sahip olduğunu gösteriyor. Kullanıcının üretimini destekleyen özellikleri zaman tasarrufu da sağlayarak müşteri memnuniyetini arttıran bir ürün olarak sunulmaya devam ediyor. En büyük faydası enerji tasarrufu yaparak çalışan bu ürün ziyanı % 90 oranında önler. Baskı ve çözünürlük açısından son derece net bir iş ortaya çıkaran bu seri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor.

One thought on “Honeywell Barkod Yazıcı Özellikleri

  • Şubat 13, 2018 tarihinde, saat 7:16 pm
    Permalink

    bu cihazı geçen sene şirkete aldık oldukça performansı yerinde bir cihaz olup yeteri kadar ihtiyacımızı görüyor günlük 100 civarı bir etiket basım yapmaktadır.

Yorumlar kapatıldı.