Honeywell Pc42T Barkod Yazıcı

Honeywell barkod yazıcı size işinizde profesyonel çözümler sunuyor. Ergonomik ve estetik tasarımı, uzun ömürlü ve kullanışlı yapısı ile tüm sektörlerde en kaliteli barkod yazıcısı olma özelliği ve en uygun fiyat teklifleri ile sizin için tasarlanmış bir barkod yazıcı!

Honeywell Pc42T Barkod Yazıcı

Honeywell markasının en yeni ürünlerinden birisi olan honeywell pc42t barkod yazıcısı, iş gücünü ve dinamiğini barkodlar yardımı ile gerçekleştiren firmalara uzman çözümler sunuyor. Masaüstü tasarımı, diğer birçok barkod yazıcısına oranla oldukça küçük boyutu ve ağırlığı ile ofis ve büro kullanımı için oldukça kullanışlı olan honeywell pc 42t barkod yazıcı, fiyatları ile de firmaların bütçesini küçültüyor. Taşımacılık, nakliyat, üretim, ambar, dağıtım faaliyetleri bulunan firmalar başta olmak üzere, tüm sektörde hizmet veren firmaların ihtiyaçlarını karşılayan honeywell barkod yazıcı ile sizlerde tüm işlerinizde başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz.

Piyasa üzerinde bulunan pek çok barkod yazıcısı için hayal olan 300 metre ribon yazdırabilme kapasitesinde çalışan honeywell barkod yazıcı, aynı zamanda saniyede 10 santimetre baskı yapabilme özelliği ile de oldukça hızlı çalışmaktadır. Yaklaşık 30 saniye kadar kısa bir sürede 300 metre ribon baskı yazdırabilen honeywell barkod yazıcı ile sizlerde işinize hız katabilirsiniz. Sadece ara bağlantı kablosu desteği bulunmayan barkod yazıcıya aynı zamanda dilediğiniz an etjetnet ve usb kablo bağlantıları ile bağlanabilir ve işlerinizi sürdürebilirsiniz. Dünya standartlarında en çok kullanılan ve tercih edilen 22 barkod türü ve çeşitlerini de honeywell barkod yazıcı ile kolay ve hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Üründe yer alan 64 Megabayt RAM ve hafıza yapısı ile hem çalışmalarına yer ayırabilir, hem de çalışmalarınızın en kaliteli şekilde bastırılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eski nesil barkod yazdırma cihazlarının aksine, honeywell barkod yazıcı ile hem direkt termal şekilde hem de termal transfer yöntemi ile barkodlarınızı bastırabilirsiniz. Estetik tasarımı ve kullanışlı yapısı ile masanızda sadece bir yazıcıdan azıcık daha fazla yer kaplayacak honeywell barkod yazıcı ile kendinize ya da personellerinize çalışma alanı yaratabilirsiniz. Bunların yanı sıra en uygun fiyat teklifleri ve ödeme seçenekleri ile sizlerde firmanız için honeywell barkod yazıcıyı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.