Honeywell PC43 Yazıcı

Barkod yazıcı sektörünün önde gelen markalarından Honeywell firmasının küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirdiği Honeywell PC42t barkod yazıcılar sağlık hizmetlerinden kurye firmalarına, perakende sektöründen nakliye sektörüne kadar birçok alanda faaliyet gösteren işletmeler için etkin çözümler sunmakta. Kompakt ve şık tasarımının yanında hızlı ve kaliteli çıktı sağlaması rakipleri arasındaki yerini oldukça sağlamlaştırmakta.

Honeywell PC43 YazıcıUygun fiyatı ile de göz dolduran Honeywell PC 42t kolay kurulumu ve pratik kullanımı ile oldukça tüketici dostu bir çözüm. Termal transfer ve doğrudan termik baskı yapabilen honeywell barkod yazıcı 203 dpi’lık çözünürlüğü ile kaliteyi ve hızı bir arada sunuyor. Piyasada kullanılan gerek 1D gerekse 2D hemen hemen bütün barkod sembolojilerini destekleyen honeywell pc42t yazıcılar oldukça minimal bir yapıya sahip. 297mm uzunluğunda, 226mm genişliğinde ve 177mm yüksekliğindeki gövdesi çalışma alanınızda kendisine kolayca yer bulmasına olanak sağlar.

İster ethernet, ister USB bağlantı ile kurulumu gerçekleştirilebilen yazıcının ana bilgisayara bağlantısında arzu edilirse seri veya paralel bağlantı noktaları da kullanılabilir. 2,5 Kg’lık ağırlığı ile istenen noktaya kolayca taşınabilen Honeywell barkod yazıcılarda kullanılan şerit seçenekleri de oldukça geniştir. 64 Mb’lık flash ve yine 64 Mb’lık SDRAM belleği sayesinde saniyede 101,6 mm baskı hızına erişen yazıcı +5°C’den +40°C’ye kadar olan ortam sıcaklıklarında sorunsuz çalışır. 10 mm’den 110 mm’ye kadar baskı genişliğini destekler.

Honeywell pc 43t masaüstü segmenti için üretilmiş bir ürün olup 300 m uzunluğa kadar şerit desteği ile emsallerini geride bırakmaktadır. Honeywell barkod yazıcı yazdırma dili olarak Zsim (ZPL-II), Esim (EPL) ve Doğrudan Protokolü (DP) kullanabilmektedir. Etiket göbek çapı olarak 25,4 mm’den 38,1 mm’ye kadar destekleyen pc43t ribon göbek çapı olarak da 12,7 mm’den 25,4 mm’ye kadar ribonları desteklemektedir.