Toshiba B-EX4T1 Serisi

Toshiba B-EX4T1

Ürünlerin genel anlamda kaliteli ve performans açısından yüksek olması yüksek maliyet gerektirir. Ancak Toshiba’nın bu serisinde kaliteli ve performansı iyi olmasına rağmen fiyat olarak uygun olması rekabeti arttırmıştır. Tasarımı iyi, dayanıklı, kullanışlı, gelişmiş fonksiyonlara sahip, tasarruflu olmasının yanında ürünü kaliteli kılan toshiba ex4t1 serisi eski yazıcıların hızla taşınmasına olanak tanıyan B-SX serisi ile tamamen uyumludur. Buna ek olarak, gelişmiş işleme yetenekleri yüksek verimliliği kolaylaştırır. SX serisinin kolay işletilmesiyle devam eden B-EX serisinde kullanıcı tarafından değiştirilebilir ek bileşen yazıcı kafası ve merdane silindiri bulunur ve bakım maliyetleri düşürülür. Benzersiz sezgisel grafik LCD ‘yardım masası’ ekranı, kullanılabilirliği artırır ve acemi kullanıcıya bile, gerektiğinde derhal düzeltici önlem almayı ve kullanıcı eğitimini minimuma indirmeyi ister. Yeşil kimlik bilgileriyle geniş bir uygulama yelpazesi için üstün endüstriyel yazıcı serisidir.

Ex4t 1 ülkemizde siyah renk olarak satılmaktadır ve tasarımı sade ve şıktır. Satış öncesinde ve sonrasında verdiği hizmet kalitesinden dolayı ürün tercih edilebilir.

 Özellikleri

* Teknik olarak endüstriyel alanlarda kullanılan, 203 – 300 dpi , baskı hızı 355 m/s , genişliği 104 mm , uzunluğu ise 1496 mm’dir.

* Ribon özelliklidir. 112 mm ye kadar genişliğe sahiptir ve uzunluğu 600 m’dir.

* Bağlantı türü olarak RS 232 , USB , LAN , WLAN , Paralel port , Expansion özelliklerine sahiptir.

* Hafızası 32 MB , 16 MB DRAM

* LCD ekran 128 * 64 genişliğindedir.

* 5 ile 40 C çalışma sıcaklığına sahiptir ve neme karşı dayanıklıdır.

* Programlama dili olarak TPL kullanılmıştır.

* 17 kg ağırlığa sahiptir.

* Eski yazıcıların hızla taşınmasına olanak tanıyan B-SX serisi ile tamamen uyumludur. Buna ek olarak, gelişmiş işleme yetenekleri yüksek verimliliği kolaylaştırır.