Yeni Nesil Barkod Yazıcı Epson Colorworks C3500

Yeni nesil bir renkli yazıcı olarak piyasaya çıkmış olan Epson Colorworks C3500 renkli etiket yazıcı olma niteliğine sahip durumdadır. Günümüzde kullanılmakta olan barkod yazıcıların yerini kısmen 2 ila 3 yıl içerisinde alması beklenen bir ürün olma özelliğini barındırmaktadır. Epson marka renkli barkod yazıcılar özellikle butik üretim yapmakta olan işletmeler için son derece ideal bir çözüm sunmaktadır. Renkli etiket yazıcı olarak piyasada satışa sunulmakta olan cihazdan baskı alınabilmesi için ise özel olarak tasarlanmış olan inkjet kağıda gereksinim söz konusudur. Ne yazık ki henüz inkjet kağıtlar ülkemizde bulunmamaktadır. Ancak 3-4 firma inkjet kağıtları Epson Colorworks C3500 kullanıcıları için temin edebilir durumdadır.

Neden Epson Colorworks C3500

Tercihini her zaman son teknolojiyi kullanmaktan yana yapanlar için son derece mükemmel özelliklere sahip olan bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Çok çeşitli sayıda etiketi ve bu etiketleri tek başına düşük maliyetle kurum için basmak amacıyla tasarlanarak geliştirilmiş olan son derece hızlı ve yüksek kaliteye sahip renkli etiket yazıcısıdır.

Ancak C3500 renkli barkod yazıcı, etiketleriniz üzerine, isimlikleriniz üzerine ve biletleriniz üzerine çok yüksek bir kalitede ve de isteğe bağlı olarak renkli baskı alma olanağı sunmaktadır. Baskı işlemi saniyede 103 milimetreye ulaşabilmekte olan ve de maksimum kalitede baskı hızı ve ayrı olan pigmentli mürekkep kartuşları ve de cihazın özellikleri ile etiketleri kurum içerisinde ve ihtiyaç duyulduğu anda basabilme ve etiket üretiminde dış kaynak kullanımında paradan ve zamandan tasarruf etmenize imkan sağlamaktadır.

C3500 Kalitesi İle Kendi Etiketlerinizi Basın

C3500 renkli etiket yazıcı ile birlikte renkli etiketlerinizi arzu ettiğiniz biçimde çok kolay bir şekilde düzenleyebilir ve de baskı alama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. C3500 ile hem renkli logolu olan hem de resimli olan ambalaj etiketlerinizi basabilirsiniz. Ayrıca ürün bilgileri ve barkod içeren kimlik kartları ve biletleri tek bir cihazdan yararlanarak basabilme imkanına sahip olabilmektesiniz.

Son Derece Dayanıklı Etiketler

DURABrite Ultra pigment mürekkep kartuşları kullanılmakta olan C3500 renkli etiket yazıcı sayesinde baskıda dağılma olmaz, solmaya ve suya karşı oldukça dayanıklı, hızlı bir şekilde kuruyan çok detaylı olan etiketler oluşturmak mümkün olabilmekte. C3500 ile basılan etiketleriniz mükemmel görünmekle kalmaz ayrıca pigment mürekkep sayesinde kalıcı ve de dayanıklı bir yapı avantajı sunmakta olup çok çeşitli ortamlar içinde mükemmel bir kullanım ortaya koyacaktır.

Mükemmel bir etiket yazıcı olma özelliğine sahip olan C3500 cihaz çok yönlü bir etiket yazıcı olmasının yanı sıra PE Matte Label ortamına sahip ve bununla birlikte zorlu şartlarda kullanım için oldukça elverişli, suya ve de pek çok kimyasal özelliği olan maddeye karşı da dayanıklı nitelikte olan hassa ve sağlam baskı alımını sağlayan pigment mürekkep kombinasyon ile birlikte GHS uluslararası kimyasal etiketleme yönergelerine uymanız konusunda da son derece yardımcı olan bir özellik sergilemektedir.

Kullanımı Kolay ve 4 Renkli Etiket Yazıcısı

Parlak ve mat kaplamalı kağıt ve de film etiketleri de dahil olmak üzere geniş bir dizi kağıt üzerine profesyonel ve kolay baskı alma imkânı sunan C3500 renkli etiket yazıcı, kullanıcılarının tam da ihtiyaçlarına uygun nitelikte etiketler oluşturmaya katkı sağlamaktadır. Sahip olduğu LCD ekranı, yazıcı durum bilgilerini, mürekkep seviyelerini gösterme özelliğine sahip durumdadır. Önden çalıştırma özelliğine sahip olan cihazın son derece kolay bir kurulumu yazılımı vasıtası ile özel eğitime gereksinim duyulmadan tecrübesiz kişiler tarafından da kolayca kullanılabilir nitelik barındırmaktadır.

C3500 İle Paradan Tasarruf Edin

Epson markasının mükemmel nitelikteki inkjet teknolojisi vasıtası ile bu yeni nesil renkli yazıcı, etiket başına düşük maliyet ve düşük baskı maliyeti ortaya koymaya imkân vermektedir. Yalnızca bitmiş olan rengi değiştirmeniz yeterli olmaktadır. Bu nedenle ayrı mürekkep kartuşları sayesinde mürekkebin boşuna harcanmasının önüne geçilmektedir.

C3500 Hakkında

Günümüzde kullanılmakta olan barkod yazıcılarının kısmen yerini alacağı ön görülmekte olan Epson Colorworks C3500 etiket yazıcının kağıt bazlı ve plastik bazlı olmak üzere 2 farklı kağıt çeşidi mevcuttur. Bu iki renkli etiket yazıcının şuan için baskı maliyetleri biraz yüksek olmaktadır. Söz konusu ürünün fiyat ve maliyetleri hakkında bilgi ve pdf dosyasına panetiket sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.panetiket.com internet adresine giriş yapabilirsiniz.